Zaprezentowano smartfona Honor 8

Kiedy rok temu telefon Honor 7 pojawił się na rynku, zdobył on serca wielu klientów, choć nie brakowało tych, którzy narzekali na jego wysoką cenę. Teraz jest ona oczywiście znacznie niższa, ale na rynku pojawił się właśnie Honor 8. Wydaje się, że będzie on równie popularny co model poprzedni.

Otóż w nowym flagowcu firmy Honor znajdziemy 5,2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920 × 1080 z chronionym szkłem 2,5D, procesor HiSilicon Kirin 950 i w zależności od wersji 3 lub 4 GB pamięci RAM.

Dodatkowo będzie wyposażony on w 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej, baterię o pojemności 3000 mAh oraz podwójny aparat 13 MPix. Kamerka przednia to tu natomiast 8 MPix. Oczywiście w Honor 8 nie zabraknie czytnika linii papilarnych, a telefon będzie zgodny z Bluetooth 4.2 LE, WiFi, LTE czy NFC. Systemem operacyjnym jest w nim natomiast Android 6.0 Marshmallow z nakładką EMUI 4.1.

Wiemy też co nieco o cenach telefonu, który w pięciu wersjach kolorystycznych: niebieski, różowy, złoty, czarny i biały do sprzedaży w Chinach trafi już 19 lipca. Za najuboższą wersję z 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej zapłacimy około 300 dolarów. Wersja z 3 GB RAM i 64 GB pamięci na dane kosztować ma ok. 346 dolarów, a z 4 GB RAM i 64 pamięci wewnętrznej ok. 375 dolarów. Warto zwrócić jednak uwagę na to, że są to ceny bez żadnych podatków.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *