ZeSport – zegarek dla sportowców i smartwatch w jednym

Wielu biegaczy docenia smartwatche, co oczywiście można zrozumieć. Od tego typu gadżetów oczekujemy monitorowania aktywności użytkownika, a więc mierzenia pokonanego dystansu i liczby kroków, a dodatkowo spalonych kalorii i pulsu. Szukający takiego smartwatcha na pewno nie zawiodą się na modelu ZeSport od firmy MyKronoz.

Dodatkowo pomaga on w planowaniu trasy poprzez moduł GPS. Smartwatch ten posiada też wysokościomierz oraz barometr. Ciekawym dodatkiem jest natomiast czujnik UV, który informuje sportowca o zbyt wysokim napromieniowaniu. Poza tym ma wodoodporną budowę i akumulator wytrzymujący trzy dni na jednym ładowaniu. Ze smartfonami z systemami Android 4.3+ lub iOS 8+ łączy się natomiast za pomocą modułu Bluetooth.

Wielką zaletą tego modelu jest także jego wygląd bowiem prezentuje się on znacznie lepiej aniżeli wiele innych smartwatchy.

Minusem w tym przypadku może być natomiast jego cena, ponieważ zapłacić za niego trzeba 840 złotych. Zainteresowanych informujemy, że do nabycia będzie już tego lata.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *