ZeSport – zegarek dla sportowców i smartwatch w jednym

Wielu biegaczy docenia smartwatche, co oczywiście można zrozumieć. Od tego typu gadżetów oczekujemy monitorowania aktywności użytkownika, a więc mierzenia pokonanego dystansu i liczby kroków, a dodatkowo spalonych kalorii i pulsu. Szukający takiego smartwatcha na pewno nie zawiodą się na modelu ZeSport od firmy MyKronoz.

Dodatkowo pomaga on w planowaniu trasy poprzez moduł GPS. Smartwatch ten posiada też wysokościomierz oraz barometr. Ciekawym dodatkiem jest natomiast czujnik UV, który informuje sportowca o zbyt wysokim napromieniowaniu. Poza tym ma wodoodporną budowę i akumulator wytrzymujący trzy dni na jednym ładowaniu. Ze smartfonami z systemami Android 4.3+ lub iOS 8+ łączy się natomiast za pomocą modułu Bluetooth.

Wielką zaletą tego modelu jest także jego wygląd bowiem prezentuje się on znacznie lepiej aniżeli wiele innych smartwatchy.

Minusem w tym przypadku może być natomiast jego cena, ponieważ zapłacić za niego trzeba 840 złotych. Zainteresowanych informujemy, że do nabycia będzie już tego lata.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *