Znamy datę premiery „World of Warcraft: Legion”

Z tytułem World of Warcraft spotykamy się już od dawna. Wystarczy powiedzieć, że na rynku pojawiło się już pięć gier z tej serii. Być może dla wielu staje się to już nudne, ale miłośnicy tej serii mogą liczyć na kolejny dodatek. World of Warcraft: Legion pojawi się pod koniec wakacji i z pewnością zaskoczy równie mile, co wszystkie poprzednie.

Jak dotąd mówiono, że najnowszy dodatek zadebiutuje latem. Owszem to prawda, choć data premiery wielu młodym ludziom nie będzie kojarzyć się miło. Z jednej strony będą oni wyczekiwać na ten tytuł z ogromnym utęsknieniem, z drugiej natomiast w pamięci będą mieli, że dzień 30 sierpnia, na który zaplanowano premierę to końcówka wakacji.

World of Warcraft: Legion na pewno będzie dodatkiem, który wniesie sporo w aspekcie poprawy mechaniki rozgrywki. Jednakże pojawi się tam także kilka nowości. Przede wszystkim będzie niedostępna wcześniej kraina Broken Isles oraz nowy typ postaci – Demon Hunter. Poza tym uwagę zwrócić trzeba na nowy wątek fabularny. Rozgrywka opierać się będzie na inwazji Płonącego Legionu.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *